לקוחות יקרים, ראשית – אנחנו מודים לכם על התעניינותכם וכוונתכם לרכוש באתר האינטרנט של ממלכת האופים bakers. התקנון המפורט בהמשך רלוונטי בכל פעולת רכישה באתר ממלכת האופים bakers. חשוב לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, ולהסכים לתנאיו, בטרם ביצוע הרכישה. ביצוע רכישה באתר מהווה את הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון זה.

א. כללי

1. האתר נמצא בבעלות חברת ממלכת האופים בע"מ (ח.פ 515235943), להלן "בעל האתר", ומנוהל על ידו.

2. האתר www.bakers.co.il משמש כחנות אלקטרונית לרכישת מוצרים ושירותים.

3. תנאי מוקדם לכל טיפול ברכישה הוא אישור חברת כרטיסי האשראי לעסקה ולגביה.

4. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך באתר זה, התקנון מהווה חוזה התקשרות מחייב בין הלקוח לבין בעל האתר, לכל דבר ועניין. הלקוח מסכים ומאשר כי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו, כל טענה או תביעה כנגד בעל האתר ו/או מי מטעמו ו/או מי ממנהליה ו/או מי מעובדיה, והוא מוותר מראש על כל תביעה כאמור, למעט טענות הקשורות בהתחייבות מפורשת של ממלכת האופים bakers על פי תקנון זה.

5. גלישה באתר ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון. אם אינך מסכים/ה לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקש/ת לא לעשות כל שימוש באתר.

6. לבעל האתר זכות בלעדית למנוע ממך שימוש באתר זה ו/או לבטל הזמנה כלשהי וכל זה לפי שיקול דעתו הבלעדי וללא הודעה מראש ו/או בכתב.

7. התקנון ניתן לשינוי בכל עת ע"י בעל האתר, על פי שיקול דעתו הבלעדי.

8. כל המחירים כוללים מע"מ.

ב. רכישת מוצרים ואספקתם

1. האתר מאפשר לך לרכוש מוצרים ו/או שירותים שונים באמצעות האתר.

2. אנו (בעלי האתר) מתחייבים לספק את המוצר הנבחר כפי שהוצהר בדפי האתר, וכל זאת בהתאם לתנאי חוזה זה.

3. במקרה של מוצר שאזל במלאי או שיש בעיה באספקתו, אנו רשאים להודיע ללקוח על ביטול הרכישה. זאת עד 72 שעות ממועד הרכישה – באמצעות דואר אלקטרוני או הודעה טלפונית.

4. השלמת הליך המכירה מותנה באישור ואימות העסקה בטלפון ו/או לדואר האלקטרוני של הלקוח, תוך 48 שעות ממועד ביצוע ההזמנה וכן בכך שהמוצר המבוקש קיים במלאי החנות בעת השלמת הליך המכירה.

5. בעל האתר ידאג לאספקת המוצר או השירות הנרכש באתר, לכתובת כפי שהוקלדה בדף ההרשמה, או לסניף הדואר הקרוב.

6. בעל האתר לא יהיה אחראי לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:

6.1 כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חרום ונזקי טבע.

6.2 שביתה אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים.

6.7 כל סיבה שאינה בשליטת בעל האתר.

7. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית בעל האתר יהיה רשאית לספק את המוצרים ללקוחות במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם הלקוח.

8. בעל האתר איננו מתחייב לזמן אספקה כאשר המוצר איננו נמצא במלאי בארץ. אם מוצר מסוים חסר במלאי, יהיה רשאי/ת הרוכש לבטל את ההזמנה ללא כל התחייבות.

9. אופן הצגת המוצרים באתר ייקבע על ידי בעל האתר, מעת לעת, על פי שיקול דעתו הבלעדי. יובהר כי תמונות המוצרים המוצגות באתר, הינן להמחשה בלבד, ואינן מחייבות באופן כלשהו את בעל האתר.

10. במידה והלקוח מזמין מוצר בהזמנה מיוחדת שלא קיים במלאי בעת הרכישה ובכמות המוזמנת ספציפית עבורו, לא תינתן              אפשרות להחזיר את המוצר במידה והלקוח מתחרט, ולא ינתן זיכוי כספי או זיכוי לקנייה בחנות.

11. קיימים 2 סוגי אספקה של המוצרים שנרכשו:

 • איסוף עצמי: ללא עלות, מאחד מסניפי ממלכת האופים bakers ע"פ בחירת הלקוח.
 • משלוח עד הבית – מסירה עד בית הלקוח בתוך 3-14 ימי עסקים, מחוייב בתוספת תשלום ע"ס 35 ש"ח (משלוח עם שליח עד הבית) , או 18.90 ש"ח – דואר רשום (זמני קבלת המשלוח תלויים בדואר ישראל). 
 • שובר/ים לסדנאות או לקורסים – יישלחו בדואר רשום בכל מקרה, למעט אם יבחר הלקוח בדואר שליחים או EMAIL או באיסוף עצמי.

12. א. במקרה והלקוח או מי מטעמו, לא יהיה נוכח בעת האספקה במען המבוקש לאספקה, יוחזרו המוצרים לחנות ומועד חלופי לאספקה יתואם באחריות הלקוח, דהיינו, הלקוח ביוזמתו ייפנה למוקד שרות לקוחות מועד אספקה חדש. במקרה כזה, יחויב הלקוח בדמי המשלוח המקוריים וכן בדמי משלוח נוספים עבור ההחזרה והמשלוח החוזר, על פי התעריפים המצוינים לעיל. האמור לעיל לא יחול במידה והלקוח יציין בהזמנה, כי הוא מסכים שהמוצרים, יושארו אצל שכן ששמו נקוב בהזמנה. האחריות הבלעדית הנובעת מהשארת מוצרים אצל שכן, כאמור לעיל, תהא של הלקוח.

ב. במידה ואחד המוצרים שנבחר ע"י הלקוח בהזמנה חסר, תשלח ההזמנה ללא המוצר החסר וסכום המוצר החסר ינוקה מסך כל סכום ההזמנה.

ג. אופן הרכישה

1. לצורך רכישה באתר יש להירשם בו ע"י מילוי פרטים בסיסיים כפי שיופיעו בדף ההרשמה כגון: שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מס' טלפון, מספר כרטיס אשראי וכד'. הזנת כל הפרטים ע"י הלקוח מהווה תנאי מוקדם לביצוע המכירה. לשם הבטחת ביצוע ההזמנה במהירות, ביעילות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת כל הפרטים במדויק.

2. הרכישה אפשרית באמצעות כרטיס אשראי בלבד.

4. לאחר ביצוע ההזמנה בעל האתר יבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי וההזמנה תטופל בהתאם לאישור אשר יתקבל ע"י חברות כרטיסי האשראי.

5. הפרטים כפי שהוזנו בדף ההרשמה וכן רישום העסקה במחשבי בעל האתר יהוו ראיה לנכונות הפעולות.

6. הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי/ה להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

7. במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברות האשראי, או הבנק, יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה לצורך אישור העסקה. לא פעל מבצע הפעולה להסדרת אישור העסקה תוך 7 ימים ממועד קבלת ההודעה על אי אישור העסקה ע"י חברות האשראי, יראה בעל האתר את העסקה כמבוטלת. הוצאות ביטול אלה יחולו על מבצע/ת הפעולה.

8. מוצרים אשר מוצגים למכירה במחירי מבצע ומסומנים כמוצרים במבצע, יסופקו במחיר המבצע, בכפוף לכך שהמבצע הינו בתוקף, בעת הרכישה בלבד ולא יהיו ניתנים להחלפה/החזרה ולא ינתן עבורם זיכוי כספי.

9. בנוסף המחירים הרשומים באתר הינם מחירי צרכן לרכישה באתר בלבד ולא לרכישה רגילה בחנויות הרשת.

    לקוח אשר יגיע לחנויות הרשת ויבצע קנייה בחנויות לא יקבל אוטומטית את מחיר המוצר באתר. המחירים באתר הינם הטבה        בלעדית לרכישה באתר בלבד. אם זאת, ניתן יהיה לאסוף הזמנה שנעשתה באתר באחת מחנויות הרשת.

10. סיום הרכישה, בתום מילוי הסל, יבוצע בלחיצה על כפתור "קנה עכשיו" או "לביצוע ההזמנה". על הלקוח יהיה להזין את הפרטים המבוקשים, בתהליך סגירת ההזמנה. בסיום התהליך, יתקבל דף, המציג את פרטי ההזמנה, ומספר הזמנה ייחודי אשר יהווה אסמכתא לשליחתה.

11. רכישת פעילות (סדנה / כתת אמן / קורס) דרך רכישת הלקוח שובר וכו' – או במידה והלקוח מחזיק בידו שובר לסדנה פתוחה של ממלכת האופים bakers:

 • חלה חובה על הלקוח להביא את השובר לסדנה או לפניה כדי שהשתתפותו תותר בסדנה.
 • במקרה בו איבד הלקוח את השובר – אין לממלכת האופים bakers כל אחריות או יכולת לאפשר לו השתתפות בסדנה.

ד. ביטול עסקה – רשת ממלכת האופים bakers

1. אפשרות החלפה עומדת לרשותכם. תוכל להחליף את המוצר בכל אחד מסניפי הרשת. חשוב להקפיד להביא את חשבונית העסקה, ואת המוצר באריזתו המקורית, בלי שנעשה בו שימוש.

במידה ותהיו מעוניינים לבטל את העסקה – כמובן שגם זה אפשרי. אנו נאפשר לכם לבטל את העסקה ולהעביר אלינו את המוצר שרכשתם, בפרק זמן של 14 ימים לכל היותר ממועד הרכישה, כפי שגם מציין חוק הגנת הצרכן. לשם כך יש להודיע לנו במייל ל: [email protected]. חיוני לוודא, לטובת קבלת ההחזר, את הפרטים הבאים:

 • למוצר מצורפת חשבונית הרכישה
 • המוצר מוחזר, כשהוא חדש כפי שנרכש בחנות (לא עבר כל שימוש). 
 • המוצר באריזתו המקורית ולא נעשה בו שימוש. 

יודגש כי ע"פ הנחיית משרד הבריאות, בגין רכישת מוצרי מזון אין החזר כספי ואין גם אפשרות החזרה או החלפה.

לגבי ביטול או דחייה של סדנת שף או קורס בישול, ראו התייחסות בנפרד בהמשך.

2. כיצד מוחזר המוצר ?

אנו ממליצים להחזיר את המוצר (לאחר ההודעה במייל) באחד מסניפי הרשת שלנו. זוהי הדרך הבטוחה והמהירה – אם היא כמובן מתאימה לכם. ניתן גם להחזירו במשלוח – במקרה זה חיוני לשלוח בדואר שליחים (עלות המשלוח תחול על הלקוח). בכל מקרה – ההחזר יינתן לאחר קבלת המוצר ב ממלכת האופים bakers. אנו נעדכן אתכם עם קבלתו.

3. איך ההחזר הכספי מתקבל ?

במידה ושילמתם בכרטיס אשראי – ההחזר יבוצע לכרטיס האשראי שלכם (אנו ניצור קשר לטובת קבלת פרטי הכרטיס). מזיכוי באשראי ינוכה 5% עמלת אשראי לפי חוק הגנת הצרכן.

במידה והלקוח שילם בכרטיס דיירקט, יוכל הלקוח לקבל החזר לכרטיס אשראי רגיל או זיכוי לקנייה באחד סניפי הרשת/ או באתר או החזר מזומן במעמד הגעה לחנות בלבד ועד 14 יום מיום הרכישה.

הלקוח יכול לקבל זיכוי לקנייה ברשת ממלכת האופים bakers בגובה ההחזר ללא הורדה של עמלת אשראי. הזיכוי יהיה תקף ל 5 שנים. 

יש לציין כי לא יימסר החזר כספי במקרה של תשלום בתווי שי וכרטיסים מגנטיים נטענים.

4. נהלי ביטול של סדנה / קורס אפייה המונח "פעילות" שמצוין בהמשך, כוונתו היא סדנת שף / כיתת אמן / קורס / קייטנה.

אנחנו מודים לכם על ההתעניינות וכוונת ההצטרפות לאחת מהפעילויות הקולינריות שלנו. אנו בהחלט מבטיחים לכם הנאה מלאה !

אם מסיבה כלשהי לא תוכלו להגיע לפעילות, חיוני להודיע לנו על כך עד 72 שעות (3 ימים) לפני מועד הפעילות ואז תוכלו להבטיחלעצמכם את אחת החלופות הבאות, לבחירתכם:

 • להחליף לפעילות אחרת (שוות ערך בהיבט המחיר), במועד ובמיקום חלופי כפי שתבחרו. או
 • לבטל את עסקת הרכישה ולקבל זיכוי שווה ערך לרכישה ברשת ממלכת האופים bakers בגובה סכום הרכישה ובתוקף למשך 5 שנים. או
 • לבטל את עסקת הרכישה ולקבל החזר כספי בזיכוי כרטיס האשראי שלכם. מהזיכוי ינוכה 5% עמלת אשראי לפי חוק הגנת הצרכן.
 • * ביום הסדנה ייהנו משתתפיה מהנחה מיוחדת בקניות בחנות ממלכת האופים bakers
  * משך הסדנה: כ-6- 3 שעות תלוי בסדנא. במהלכה יינתנו הסברים על כל המנות. תיתכן חלוקה לקבוצות כאשר כל קבוצה תהא אחראית להכנת חלק ממנות הסדנה.
  * בסיומה של הסדנה יחולקו לכם טעימות נדיבות מהמנות שהכנתם. הטכניקות שלמדתם, הטיפים והמתכונים – שלכם לתמיד.
  * כשרות: המתחם כשר בהשגחת הרבנות הראשנית נשר.
  * במהלך הבישול והאפייה בסדנה נעשה שימוש בחומרי גלם ומרכיבים שחלקם אינו רשום במתכונים. במידה ולמשתתף בסדנה ידוע על אלרגיה לסוג מזון מסוים, אנו ממליצים לפנות למנהל הסדנאות בממלכת האופים בעת ההרשמה. התאמות למתכונים לא יתאפשרו במהלך הסדנה עצמה.
  * ניתן לבטל השתתפותכם בסדנה וזאת עד 72 שעות לפני מועדה. לאחר מכן, בשל התחלת ההכנות שלנו לקיומה של הסדנה, לא נוכל לאפשר החזר כספי במקרה של ביטול השתתפות.
  * מתחם הסדנה אינו איזור סטרילי מחומרים אלרגנים, המתחם עלול להכיל עקבות של חומרים שונים כדוגמת גלוטן, אגוזים מסוגים שונים, סויה ועוד.

חשוב להבין שבמידה והודעת ביטול השתתפות נמסרת מהלקוח בפרק זמן קטן מ 72 שעות לפני הפעילות, לא יינתן לו החזר כלשהו (אף אחת מ 3 האפשרויות להלן) וזאת בשל ההוצאות שכבר נאלצנו לבצע – בעצם שמירת המקום בסדנה, ברכישת והכנת חומרי גלם לפי מספר המשתתפים, ובעצם קיומה של הפעילות וזימון בעלי המקצוע הנדרשים בהתאם למספר מינימום המשתתפים לקיומה.

גם ל ממלכת האופים bakers יש זכות לביטול פעילות. זה נדיר מאוד אבל יכול לקרות במספר מקרים כגון: הרשמה מעטה מדי, אילוצים בלתי צפויים של השף בלי אפשרות החלפה לשף אחר, או הרשמת לקוח בטעות במצב שהסדנה כבר היתה מלאה. במקרה כזה אנו מתחייבים להודיע לכם עד 48 שעות ולאפשר לכם לבחור מבין 3 החלופות (א – ג) שפורטו קודם לכן.

ה. אחריות

1. בעל האתר אינו אחראי לנזק כלשהו (לרבות נזק לגוף) ו/או הפסד ו/או חסרון כיס (להלן: "נזק מכל סוג שהוא)" שייגרם ללקוח האתר ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה מרכישה המתבצעת באתר ו/או מאי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או ממחדל ו/או מרשלנות של הלקוח ו/או צד ג' כלשהו, לרבות, רכישה המתבצעת באמצעות כרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו, רכישה המתבצעת על ידי קטין ו/או פסול דין ללא הסכמת הוריו ו/או אפוטרופסו, פעולה שתבוצע באתר על ידי צד ג' כלשהו שיכנס לאתר ויגרום נזק, פעולה שתבוצע על ידי צד ג' כלשהו תוך שימוש בסיסמת הלקוח באתר וכדומה.

2. הלקוח יישא באחריות מלאה לנזק ו/או חסרון כיס מכל סוג שהוא שייגרם לו ו/או לחברה ו/או לצד ג' כלשהו בגין טעות שביצע בהקלדת הנתונים, לרבות, טעות בהקלדת כתובתו, טעות בהקלדת פרטי כרטיס האשראי, טעות בהקלדת כתובת לאספקת ההזמנה וכיוצא באלה טעויות.

3. הלקוח פוטר את בעל האתר מכל אחריות לנזק, מכל סוג שהוא, שעלול להיגרם לו ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה מתקלה טכנית בחומרה ו/או בתוכנה הקשורים לאתר.

4. בעל האתר לא יהא אחראי, בכל הקשור לאתר, לנזק מכל סוג, שהוא שעלול להיגרם ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה ממעשה ו/או מחדל שאיננו בשליטתה, לרבות אך לא רק – מכח עליון, כגון: מלחמה, רעידת אדמה, מזג אויר קיצוני וכד.'

5. בעל האתר לא יהא אחראי, בכל הקשור לאתר, לנזק מכל סוג שהוא שייגרם ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה מתקלה בתקשורת (אינטרנט או טלפון או פקס) אשר תנבע ממעשה ו/או ממחדל ו/או מרשלנות של ספקי אינטרנט ו/או ספקי תקשורת טלפונית ו/או פקס באשר הם.

ו. החוק החל

על ההתקשרות בין הלקוח לבין בעל האתר במסגרת האתר ובמסגרת האמור בתקנון זה יחולו הוראות הדין הישראלי בלבד.

ז. אבטחה ופרטיות

1. בעל האתר נוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר על סודיות המידע. העברת הנתונים באתר מתבצעת בצורה מוצפנת בטכנולוגיית SSL

2. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן על פי תקן. במקרים שאינם בשליטתה ו/או הנובעים מכוח עליון, בעל האתר לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם ללקוח או למי מטעמו, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

3. בעל האתר מתחייב לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא ע"פ חוק, לצרכי תפעול האתר בלבד על מנת לאפשר את ביצוע הרכישה, ובשמירת קשר עם הלקוח. בכל מקרה לא יועברו הפרטים לידי גורם צד ג' ללא הסכמת הלקוח.

ח. זכויות יוצרים

1. הקניין הרוחני באתר, בכלל זה זכויות היוצרים ו/או סמני המסחר ו/או המדגמים ו/או הפטנטים וכיוצא באלה באתר, לרבות עיצוב האתר, התוכנות, היישומים, הקבצים הגרפיים, הטקסטים, התמונות, הטכנולוגיות, התכנים, האייקונים, קוד המחשב וכל חומר אחר הכלול באתר ("תכולת האתר") מלאה ובלעדית של בעל האתר, או של צד שלישי אשר קיבלו מהם רישיון שימוש כדין.

2. בעל האתר שומר על כל זכויותיו וקניינה בתכולת האתר, ואין בעצם הכניסה לאתר כדי להעניק רישיון ו/או זכות כלשהם בתכולת האתר ו/או בחלק ממנה.

3. השמות:ממלכת האופים bakers הדומיין של האתר, לרבות כל סימני המסחר של בעל האתר והתמונות בו הם בבעלות מלאה ובלעדית של בעל האתר, ואין בעצם הכניסה לאתר כדי להעניק רישיון ו/או זכות כלשהם בהם.

4. האתר ותכולת האתר נועדו אך ורק לשימוש פרטי של הלקוחות ולא מסחרי, והשימוש בהם מוגבל אך ורק למטרות מכירת וקניית המוצרים באמצעותם. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור ו/או להציג חומר כמפורט לעיל, אלא אם ניתן אישור רשמי לכך מראש ובכתב מבעל האתר.

ט. שירות לקוחות

לפרטים ובירורים באשר למוצרים או להפעלת האתר ופעילותו, ניתן לפנות באחת הדרכים הבאות:

 • מייל: [email protected]
 • באתר: "צור קשר" ב www.bakers.co.il
 • בטלפון: 04-8207741

ניתן גם לשלוח פניה בדואר רגיל לפי הפרטים הבאים: ממלכת האופים בע"מ, רחוב המסילה 22 נשר