ברוכים הבאים לזירה האינטרנטית שלנו!
הזירה האינטרנטית היא פלטפורמה חשובה ומרכזית לביטוי וייצוג עצמי, המשמשת אותנו כזירה חברתית ופוליטית. באמצעותה אנו רוכשים ומוכרים, עובדים ונחשפים ומשתפים חוויות ותחומי עניין מגוונים יותר מאי פעם.
אנו מאמינים כי כזירה חשובה וחשובה, יש להפעיל רעננות וחדשנות, כולל תחושת אחריות ומחויבות לנגישות מלאה. כזה, אנו מבטיחים לאפשר לציבור חוויית גלישה מהנה וקלה ככל האפשר.
אנו מקדישים משאבים רבים ומשקיעים עבודה מתמדת על מנת להפוך אתר זה לנגיש, מתאים ונגיש לכלל האוכלוסייה, ובמיוחד לאנשים עם מוגבלויות. המוטו שמוביל אותנו במאמץ זה הוא "כבוד האדם וחירותו", כי מדובר באבן יסוד בחברה הישראלית. אנחנו מאמינים בשוויון זכויות ובזכויות האדם של כל אחד ואחת, ושאנחנו כולנו שוויים במהותנו.
בזירה האינטרנטית שלנו, תוכלו לגלוש בקלות ובנוחות, ואנו מבטיחים לספק חוויית גלישה נגישה לכל המשתמשים. אנו מבקשים מכם לתמוך ולתרום לפיתוח ושיפור הנגישות, ולהעביר לנו משוב על חוויית הגלישה והשימוש באתר.

שימוש ברכיב ההנגשה:
באתר מותקן רכיב הנגשה שבאמצעותו תוכלו להגדיל ולהקטין גופנים, לשלוט בניגודיות ועוד.

אנחנו מחויבים להפוך את אתרינו לנגיש לכלל האנשים, בעלי יכולות ובעלי מוגבלויות. באתר זה תוכלו למצוא את הטכנולוגיה המתאימה לצרכים שלכם.
כמובן שאנו משקיעים מרב המאמצים כדי להבטיח גישה לכלל האוכלוסייה, ואנו מתכוונים להעמיד לרשותכם כלי ותקנים שיהפכו את האתר לנגיש במידה ונתקלתם בקושי בגלישה או צפייה בתוכנו.
אנחנו רואים את אתרנו כמקום שמטרתו לספק שירות ותוכן שימושי ונגיש לכולם, ונכיר ונשמע לכל הערות והמלצות במידה ויש תחושת אי נוחות בגישה.
כיוון תשומת הלב כלכל תקדישו למידע על הקשיים שנתקלתם בהם, ואנו מקשיבים ומתכוונים לשפר ולהפוך את האתר שלנו לנגיש ברמה גבוהה ובלי פשרות.
אנו מבינים כי טכנולוגיות נגישות מתקדמות כל הזמן, ועל כן אנחנו מחויבים להמשיך לעקוב אחרי ההתפתחויות ולהימנע מכל צורך בתחזוקה ובשדרוג.

תודה על תמיכתכם ועזרתכם במאמצינו להפוך אתר זה לנגיש וידידותי לכלל הקהל. אנחנו ממשיכים לעבוד מהלב ומאמינים שביחד נוכל להגיע לרמה של גישה מיטבית לכולם.
בזירה האינטרנטית שלנו, תוכלו לגלוש בקלות ובנוחות, ואנו מבטיחים לספק חוויית גלישה נגישה לכל המשתמשים. אנו מבקשים מכם לתמוך ולתרום לפיתוח ושיפור הנגישות, ולהעביר לנו משוב על חוויית הגלישה והשימוש באתר.

אנו פתוחים לכל הצעות והערות, ומזמינים אתכם ליצור איתנו קשר באמצעות הפרטים הבאים:
• טלפון: 04-8207741
• כתובת אימייל: [email protected]
תודה שבחרתם להתנדב לזמן והשאירו חותם חיובי וחשוב על זירה זו. יחד, אנחנו יכולים לקדם את הגישה ולהבטיח יותר אינטגרציה חברתית וניגודיות קטנה יותר.בברכה,
"ממלכת האופים בעמ" שרות לקוחות חברת ממלכת האופים בע"מ

עדכון הצהרת הנגישות:
25/07/2023