כאן אופים באהבה

אודות ממלכת האופים

חנות המפעל של ממלכת האופים החלה מתוך עבודה שלנו כקונדיטורים בתחום הקונדיטוריה המקצועית.
תמיד רצינו חנות שאפשר יהיה למצוא בה את כל חומרי הגלם המקצועיים שעבדנו איתם בקונדיטוריה.
המטרה שלנו הייתה להנגיש לקהל הרחב את מגוון חומרי הגלם המקצועיים האיכותיים בהם עבדנו בקונדיטוריה, וללמד אותם את כל הטריקים והפטנטים שאיתם אנו עובדים בתחום הקונדיטוריה.
לפי הערך הזה אנו מתנהלים וחנות המפעל שלנו בנשר היא בדיוק זה.
כל חומר גלם נבדק בקפידה לפני שהוא נכנס למפעל אריזה שלנו ומשווק ללקוח.
בגלל שאנחנו קונדיטורים בעצמנו, כל חומר גלם חדש עובר בדיקה באפייה חמה, אפייה קרה ובמגוון אפליקציות לפני אישורו למכירה . רק כאשר אנו רואים כי המוצר איכותי ומדויק הוא יאושר ויועבר למפעל האריזה שלנו וייארז למכירה לקהל הרחב. אנו בוחרים רק בחומרי הגלם וכלים הטובים והאיכותיים ביותר הקיימים בשוק חומרי גלם העולמי.
אנו משרתים כעוגן בתחום האפייה כבר כ 17 שנה, ואנו המקור ממנו כולם מעתיקים ואליו כולם נושאים מבט כדי לדעת מה הכי טרנדי ומה הכי איכותי בשוק חומרי הגלם והכלים.

אנחנו פועלים כבר למעלה מ-17 שנה, ולאורך הזמן חשפנו תשוקה גדולה לאופה וליצירתיות במטבח. התחושה של צמיחה והתפתחות התעוררה בנו עם הצורך למצוא חומרים איכותיים לאפייה. השתפרות והתעניינות בפיתוח ושדרוג חומרי הגלם הפכו את "ממלכת האופים" למקום בו תוכלו למצוא את החומרים האידיאליים והכי איכותיים בארץ להכנת המאפים המושלמים.
כמו כן, אנו מעבירים גם סדנאות אפייה אישיות בסניף נשר מגוון נושאי האפייה השונים. הסדנא הינה אישית ולכן היא מאפשרת לנו להתקדם עם הלקוח לפי הקצב שלו. אם הלקוח חדש בנושא האפייה הוא יקבל יסודות חשובים ומדוייקים לעבודה בקונדטוריה, ובמידה והלקוח מנוסה נוכל להתקדם איתו לאפייה מורכבת יותר. לכן, הסדנא היא כלי נהדר להרחיב את עולמכם בתחום האפייה.
ישנן מגוון אופציות לרכישה בממלכת האופים:
תוכלו כמובן לבקר אותנו בחנות המפעל שלנו בכתובת:
רחוב המסילה 22 נשר.
כמו כן, תוכלו להזמין דרך האתר שלנו, ולקבל את המוצרים שהזמנתם ישירות לביתכם באמצעות דואר שליחים. www.bakers.co.il . אנו שולחים לכל רחבי הארץ.
כמו כן, בכל עת, תוכלו להתקשר ולקבל מהצוות המקצועי שלנו ייעוץ והכוונה בבחירת החומרים הנכונים עבורכם ובייעוץ בכל נושאי האפייה.

מוזמנים לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות: